Donice podświetlane LED

Donice podświetlane to propozycja dla wszystkich miłośników roślin, ale też designerskich ozdób do ogrodu, domu i nie tylko. Poszczególne donice LED różnią się między sobą kształtem – oferujemy klasyczne donice ledowe o prostej formie, ale też produkty o nieszablonowym, geometrycznym kształcie. Każda donica ledowa została wykonana z wysokiej jakości materiału polietylenowego, czyli tworzywa ekologicznego. Oferujemy donice do domu, ale też donice podświetlane zewnętrzne: donice podświetlane na taras i donice podświetlane do ogrodu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

 

  • promocja
  • nowość

Na funkcjonalność donic wpływa półka umieszczona w środku, która jest integralnym elementem produktu. Dzięki niej można w doniczce umieścić roślinę w osłonce lub posadzić ją bezpośrednio w jej wnętrzu. Oczywiście najważniejszą cechą prezentowanych w tej kategorii donic jest możliwość podświetlenia. Standardowa donica LED wyposażona jest w żarówkę, która może emitować różne odcienie światła. Dołączony do zestawu pilot pozwala manewrować kolorem światła, dzięki czemu można zmieniać atmosferę w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

Donice LED – w jakiej przestrzeni się sprawdzą?

Donica ledowa doskonale sprawdza się jako element wyposażenia domu. Donica LED postawiona przy sofie w salonie lub w rogu sypialni pozwoli stworzyć przytulne wnętrze oświetlone przyjemnym dla oka światłem. Jest to doskonała propozycja dla osób, które lubią otaczać się w domu roślinami i chciałyby je odpowiednio wyeksponować. Donica podświetlana sprawdzi się także w oszklonych ogrodach zimowych, które coraz częściej pojawiają się w polskich domach.

Oferowane przez nas donice LED doskonale sprawdzą się na tarasie. LED donice podświetlane na taras zostały wyposażone w czarny, wzmocniony przewód, który jest odporny na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Donica podświetlana na tarasie z pewnością ociepli tę przestrzeń i sprawi, że aranżacja tarasu stanie się jeszcze ciekawsza.

Podobne zastosowanie mają donice podświetlane do ogrodu, które podkreślą piękno roślin rosnących na zewnątrz. Donice podświetlane ciekawie prezentują się obok altan, ale też w towarzystwie roślin rosnących na klombach.

Donice podświetlane zewnętrzne to doskonała dekoracja w przestrzeni publicznej. Naszą ofertę kierujemy więc do właścicieli restauracji, pubów, hoteli oraz wszystkich lokali handlowo-usługowych.

Donice ledowe znajdziesz w ofercie H&G Decor?

Każda donica LED dostępna w naszej ofercie to produkt, który pozytywnie wpłynie na wygląd danego wnętrza czy przestrzeni. Mając świadomość tego, że przestrzeń może być urządzona w różnych stylach, oferujemy szeroki wybór donic, które można dopasować do konkretnej aranżacji.

W przypadku klasycznych wnętrz polecamy proste donice podświetlane o prostokątnym kształcie lub tradycyjne modele przypominające odwrócony, ścięty stożek. W przypadku nowoczesnej aranżacji przestrzeni proponujemy donice LED w geometrycznych kształtach.

W naszej ofercie znajduje się również donica biała, antracyt oraz inne kolory, donica prostokątna, ale polecamy także wysokie donice.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium